Discounted Bloomfield 4A-8540D2F-120V Coffee Brewer
Bloomfield 4A-8540D2F-120V Coffee Brewer
Code : 981071877
Category : Coffee
Rating :
Specification
Feature
  • Deals : FreeShippingSpecialOffer
Description
Coffee Brewer, Commercial, 2 Warming Stations, Yes Plumbing Required, Electrical 1700W, 120V, 14.2A, Stainless Steel Material, 64 oz. Capacity, Meets UL Listed And NSF Approved
Related Seller
BLOOMFIELD Coffee Brewer - Coffee Makers - 5AE47|4A-8540D2F-120V ...
Bloomfield 4A-8540D2F-120V Coffee Brewer - DrillSpot.com | Online ...
Koffee King Coffee Brewer, Low 4A-8540D2F-120V | Bloomfield ...
Bloomfield Coffee Dacanter Brewer | eBay
Coffee Station - Small Appliances - By Bloomfield - Compare Prices ...
Bloomfield 8540D2F 12-Cups Coffee Maker - Espresso Machines ...
Commercial Coffee Brewers by BLOOMFIELD - Coffee Makers by Zoro ...
bloomfield coffee brewer - ShopWiki
ShopWiki has 286 results for bloomfield coffee brewer, including Bloomfield 8540D2F - Koffee King Coffee Brewer w/ Faucet, 1-Upper & Lower Warmer, 120V, Bloomfield